Prezentacja produktów


 KONCENTRATY BARWIĄCE DO PE, PP, PS, PVC,
 ŚRODKI POMOCNICZE DO TWORZYW,
 FARBY FLEKSOGRAFICZNE,
 PIGMENTY DO TWORZYW,
 WYPEŁNIACZE DO PE, PP,
 TWORZYWA SZTUCZNE,
 WYTŁACZARKI I LINIE DO WYTŁACZANIA (Wysoka jakość!! dobre ceny!! Możliwy leasing!! Certyfikat ISO 9001)


Towary dostępne na magazynie wysyłamy w ciągu 2-ch dni roboczych. Zamówienia pilne w miarę możliwości wysyłamy jeszcze tego samego dnia (jeśli zostały złożone do godziny 11:00). Towary nie dostępne w magazynie wysyłamy w indywidualnie ustalonym z klientem terminie.
Dowozimy towar na terenie całego kraju. Od 25 kg koncentraty barwiące dowozimy na nasz koszt! Wypełniacze od 500 kg.Koncentraty barwiące

Szeroka gama wybarwień koncentratów barwiących w postaci granulatów i pigmentów do wtrysku, wytłaczania, wytłaczania folii z PE, PP, PS, PVC (kryjące i transparentne). Produkowane zgodnie z normami ISO 9001. Wiele z wybarwień posiada atesty PZH dopuszczające do kontaktu z żywnością. Posiadamy w swojej ofercie również wybarwienia o specjalnym efekcie tj. perłowe, metaliczne, marmurkowe, fluorescencyjne, pieprzowe, pastelowe, drewnopodobne. Specjalna gama kolorów do folii PE, PP.

Oferowane przez nas koncentraty są pochodzenia greckiego, tj. firmy Chrostiki S.A. "Exfolmo" jest wyłącznym przedstawicielem firmy "Chrostiki S.A." na rynku Polskim.

Główne zastosowania:
Folie i taśmy np. torby reklamowe, taśmy do wiązania i inne.
Rozdmuch: butelki do kosmetyków i detergentów, pojemniki i inne;
Wtrysk np. artykułów gospodarstwa domowego, mebli ogrodowych, zabawek, doniczek, nakrętek do butelek itp.
Wytłaczanie np. rur, profili, płyt, termo-formowanie.
Kable elektryczne z PE i PVC (wg standardów RAL)Środki pomocnicze

w naszej ofercie między innymi:

DODATEK POŚLIZGOWY:
zmniejsza tarcie pomiędzy maszyną a polimerem jak również między polimerem a powierzchnią polimeru. Pozwala to producentom folii na osiągnięcie właściwości folii wymaganych przez nowoczesny sprzęt pakujący.

DODATEK ANTYSTATYCZNY:
poprawia krótko i długookresowe właściwości antystatyczne produktów z LDPE, LLDPE, HDPE, PP, tj. folii, arkuszy oraz innych produktów otrzymywanych metodą wtrysku i wydmuchu.

ŚRODKI STABILIZUJĄCE UV:
zaleca się dla stabilizacji: LDPE, LLDPE, HDPE, PP przy produkcji profili, taśm oraz wytłaczanych artykułów wytwarzanych metodą wtrysku. Typowe zastosowania: folie LDPE, LLDPE; torby opakowaniowe, folie budowlane, folie ogrodnicze, taśmy, płyty, skrzynki, meble ogrodowe i inne.

ŚRODEK KLARUJĄCY:
znacznie poprawia klarowność i zmniejsza zamglenie hopolimeru PP i różnych artykułów z kopolimeru produkowanych metodą wtrysku, wydmuchu i wytłaczania. PP klarowany przy użyciu środka klarującego może zastąpić takie polimery jak PVC i PS np. wtrysk: art. gospodarstwa domowego, skrzynki, opakowania, wydmuch: butelki, słoiki do kosmetyków, i detergentów, termoformowanie: kubków do napojów, tacek do żywności, tacek do mikrofalówek, opakowań blister i innych.

ŚRODEK CZYSZCZĄCY
- pozwala na czyszczenie urządzeń do przetwarzania poliolefin, zwłaszcza wtryskarek i wytłaczarek. Zaleca się jego użycie dla szybszej zmiany używanego tworzywa, zmiany koloru lub usuwania przypalonych lub skorodowanych resztek z powierzchni maszyny zwłaszcza przy uruchamianiu linii produkcyjnej nie używanej od dłuższego czasu.

UNIPALNIACZ - środek zmniejszający palność, zawierający komponenty organiczne - odpowiednie do różnych rodzajów tworzyw.Wypełniacze

Wypełniacze do PE, PP - Linia "FILOLEN"
Wypełniacze FILOLEN zawierają mikro-cząsteczkowy mineralny węglan wapnia zdyspergowany w nośniku PE lub PP. Użyty węglan wapnia został wybrany ze względu na swoje wyjątkowe własności:
 wyjątkowo niska twardość (1,5 w skali twardości Mohsa) dzięki jego bezpostaciowej mikrokrystalicznej strukturze. Oznacza to niezwykle niską ścieralność,
 bardzo dobra białość 93% (Mg O= 100),
 mały przeciętny rozmiar,
 wąski rozkład wielkości ziaren,
 mała zawartość wilgoci,
 można stosować również przy produkcji wyrobów mających kontakt z żywnością.


Zastosowanie
Wypełniacze FILOLEN zaleca się do następujących zastosowań:
 Taśmy tkane z PP,
 Taśmy z PP,
 Sznurki i szpagaty (twine) z PP,
 Rozdmuch folii LDPE,
 Folia termokurczliwa,
 Folia HDPE, rozdmuch folii HDPE,
 Wtrysk PP,
 Rozdmuch HDPE,
 Wytłaczanie.
 Meble ogrodowe

Użycie wypełniacza ogranicza koszt barwienia, gdyż zawierają dużą ilość kredy ok. 70-80%.
 FE = na bazie PE do PP
 FP = na bazie PP do PP
Polecamy: FE-0750, FE-0800, FP-0750, FP-0800, FX-0800

Bezpłatna dostawa na terenie kraju już przy zamówieniach od 500 kg wypełniaczy.

Pigmenty

W naszej ofercie pigmenty transparentne i kryjące do barwienia tworzyw sztucznych. Zastosowanie: np. znicze, butelki, opakowania, art. dekoracyjne, i inne. Stosowanie 0,01-0,05%. Na życzenie przesyłamy próbki pigmentów oraz karty techniczne.CHIŃSKIE WYTŁACZARKI I LINIE DO WYTŁACZANIA DO PRZETWÓRSTYWA PE, PP, PS, ABS, PVC, PS - DOBRE CENY !! jedno i dwuślimakowe - możliwy leasing

Linie produkcyjne do:

 produkcji rur do wody i gazu z pojedynczą i podwójną ścianką,
 płyt jedno i wielowarstwowych oraz płyt piankowych,
 paneli, kompozytów,
 osłonek kablowych,
 profili z tworzyw i profili drewnianych,
 maszyny do termoformowania PS, PP, PVC,
 systemy do granulacji i regranulacj,
 oprzyrządowanie (granulatory, mieszalniki, etc)

kontakt w sprawie maszyn:

+48 22 389-55-12
email: biuro@exfolmo.com.pl


Tworzywa sztuczne

WTÓRNE PVC miękkie i twarde w postaci:


przemiałów, regranulatów (produkcji niemieckiej). Zastosowanie: np. na znicze, butelki, profile, spody obuwnicze, kable elektryczne,rury etc.

Ceny podajemy na życzenie. Odbiór tworzyw wyłacznie z Niemiec transportem klienta . Kontakt w sprawie tworzyw +48 22 389-55-12 lub nasz adres email ogólny biuro@exfolmo.com.pl